KONST / Litografier / Färglitografi 11687026
nr 1168 7026
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 312/350, motivet: 45x34
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 mars 2018
kl 21:02:23
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr